Doprava a platba

Tovar doručíme kuriérskej spoločnosti GLS, ktorá vám tovar doručí v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00. Termín dodania je určený dodacou základňou podľa naloženia jednotlivých vozňov rozvážajúcich zásielky v danom regióne. Po doručení vám GLS, DPD zašle sledovacie číslo pre online sledovanie na e-mailovú adresu uvedenú v objednávke.

V deň, keď vaša zásielka opustí náš sklad, od nás obdržíte potvrdzovací e-mail o odovzdaní do prepravy. Ďalej Vás bude kontaktovať prepravná spoločnosť a odošle na platný email z objednávky číslo zásielky na sledovanie.

Všetky objednávky sú doručované kuriérom GLS alebo DPD z Poľska od nášho priameho partnera. Samotné doručenie trvá približne 2 pracovné dni. Čas vybavenia objednávky je uvedený na produktovej karte, kuriér Gls alebo DPD vám balík doručí až k vašim dverám.

Zásielková služba GLS je náš externý partner, ktorý má podľa pravidiel doručiť tovar. GLS kontakt: tel: +421 45 52 42 500, email: inform@gls-slovakia.sk

Ak sa chcete informovať o stave vašej objednávky, píšte na info@pieskoviskapredeti.sk

Pieskoviskopredeti.sk

Pieskoviska pre deti je obchod s kvalitnými pieskoviskami a postieľkami. Môžete si kúpiť pieskoviská a postieľky rôznych veľkostí.

Kontakt

©2021 pieskoviskopredeti.sk Všetky práva vyhradené

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping